12. operativna vaja - delo na strehi, dimniški požari PDF Natisni E-pošta
četrtek, 23. november 2017

12. operativna vaja po planu izobraževanja operativnih članov PGD Moste je bila na temo dimniških požarov in dela na strehi.

Najprej smo imeli polurno teoretično predavanje, potem pa smo se razdelili v tri skupine po 6-8 članov in delali na treh delih.

1. Uporaba trodelne lestve
  2. Navezava za varno delo na strehi (+ uporaba varovalnega pasu Peztl)
  3. Hoja po spolski strehi z uporabo stikalnih lestev in varovalna navezava na dimnik (v našem primeru na turn gasilskega doma)

Dobrodelni koncert