Selitev v nov gasilski dom PDF Natisni E-pošta
nedelja, 21. oktober 2018

Pa smo dočakali! Selitev v nov gasilski dom.

Zadnji mesec je bilo v novem gasilskem domu zelo pestro. Zunaj je bilo asfaltirano dvorišče ter postavljena ograja proti glavni cesti Mengeš - Moste, narejeni so bili vsi priklopi ter posejali smo travo in zasadili lipo. V notranjosti pa dela tudi niso mirovala.

Dokončana so bila vsa potrebna dela za selitev, katero smo minuli vikend.

Tukaj moram prav posebno pohvalili vse člane, kateri so prišli na za nas veličastno selitev (od pionirjev do veteranov).

Se pa s selitvijo naše delo še ni končalo. Čaka nas še cela zima urejanja in pa tudi navajanja na nov gasilski dom, čaka nas še dobrodelni koncert, ki bo 2.11.2018 v športni dvorani Komenda in pa naslednje leto praznovanje 90. obletnice društva ter uradna otvoritev gasilskega doma.

Prvo parkiranje vozil v nove garaže

Objavil/a PGD Moste - Prostovoljno gasilsko društvo Moste dne Sobota, 20. oktober 2018