Prometna nesreča - Moste - Spodnji Brnik PDF Natisni E-pošta
petek, 07. september 2012

Ob 11.43 sta na regionalni cesti Moste–Spodnji Brnik v občini Komenda trčila motorist in traktorist. Posredovali so gasilci PGD Moste in Komenda, ki so zavarovanje kraja nesreče ter gasilci PGD Kamnik, ki so pomagali ponesrečenemu motoristu do prihoda reševalcev NMP Kamnik ter nudili pomoč pri odstranjevanju motornega kolesa.

Iz našega društva je sodelovalo 7 članov, ki so izvozili z vozilom GVC 16/25.

Dobrodelni koncert