V PC Komenda zagorela električna omarica PDF Natisni E-pošta
sreda, 08. julij 2015

Ob 17:56 smo bili proženi preko poveljnika (saj je RECO napačno prožil), da v PC Komenda v Lidlu gori elektro omarica, na kraj smo izvozili z GVC 16/25 4 člani in GVC 16/40 3 člani. Na kraju smo opazili siv dim ki se veli iz vrat kjer je bila locirana elektro omarica, ob vstopu v prostor smo locirali gorečo omarico in ugotovili da je požar omejen samo v omarici. Katero smo odprli in z gasilnikom CO2 tudi pogasili.

Kasneje smo se s termo kamero pregledali okolico in na željo lastnika vršili požarno stražo.