Huda ura v Komendi PDF Natisni E-pošta
četrtek, 06. september 2018

V četrtek, 6.8.2018 se je v popoldanskih urah nad našo občino razbesnelo neurje. Največ težav je bilo v naseljih Gmajnica in Mlaka, kjer se je sprožil zemeljski plaz (aktivirani PGD Komenda).

Naše društvo je bilo aktivirano 18:57 in sicer na naslov Glavarjeva cesta 71, ob 19.01 pa smo bili obveščeni o vdoru vode še na naslovu Gmajnica 263, ob 18:58 pa smo bili obveščeni o vdoru vode še naslovu Gmajnica 76.

Skupaj 14 članov je z dvemi vozili opravljalo črpanja meteorne vode do 23. ure.

Naprej >

Dobrodelni koncert