1. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 15. september 2017

Prvi teden gradnje je zaznamovalo slabo vreme, ampak kljub temu so šla dela po načrtu.

Urejalo in zagrajevalo se je gradbišče, naredila se je zakoličba objekta.

9. operativna vaja - uporaba penil PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
sreda, 13. september 2017

13.9. je po planu drugega in četrtega četrtka potekala redna operativna vaja naših članov. Tokrat je zaradi večih dogodkov potekala v sredo.

Medobčinska vaja - Roman Koncilija 50 let PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
četrtek, 07. september 2017

Ob visokem jubileju našega poveljnika Romana Koncilija (50 let) smo v torek, 5.9. organizirali medobčinsko vajo GZ Komenda, GZ Mengeš in PGD Kamnik na Osnovno šolo Komenda - Moste.

Vaje se je udeležilo preko 60 gasilcev iz društev treh gasilskih zvez:

GZ Komenda:

• PGD Komenda
  • PGD Križ
  • PGD Moste

GZ Mengeš:

• PGD Mengeš
  • PGD Topole
  • PGD Loka pri Mengšu

GZ Kamnik

• PGD Kamnik

Po končani vaji pa je bilo organiziranje srečanje v gasilskem do mu v Mostah.

Našemu poveljniku pa še enkrat želimo veliko sreče, zdravja in pa jeklene volje v gasilstvu!

Podpis pogodbe za izgradnjo novega gasilskega doma PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
torek, 05. september 2017

Z veseljem sporočamo, da smo danes, 5. 9. 2017 v poslovnih prostorih podjetja SGP Graditelj podpisali gradbeno pogodbo za izgradnjo novega gasilskega doma.

To je velik mejnik projektu, kateri je bil v okviru društva začet v letu 2013 in sicer, ko smo začeli z odkupom zemljišč, kjer bo stal nov gasilski dom.

Na podpisu pogodbe so bili iz našega društva, predsednik Uroš Vidmar, poveljnik Roman Koncilija, tajnik Matej Tancek, s strani podjetja SGP Graditelj pa direktor Janez Zorman in sodelavca Bogdan Jamšek ter Tomaž Lamovšek.

Pripravljalna dela se začnejo v ponedeljek, dne 11. 9. 2017. O poteku gradnje bomo sproti obveščali na naši spletni strani in pa na Facebook strani.

Izgled novega gasilskega doma (idejni projekt)

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Naključna slika