Torta za mentorje PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Ostalo
četrtek, 25. maj 2017

Za dobro delo in lepe rezultate so nas starši gasilske mladine presenetili s torto in sokovi.

Še enkrat se jim lepo zahvaljujemo!

Mentorica Urška Poje

8. operativna vaja - gašenje notranjih požarov in uporaba črpalk PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
četrtek, 11. maj 2017

8. operativna vaja je bila namenjena ponovitvi uporabe ročnikov Fognail in taktike gašenja s temi ročniki ter uporaba požarne vode v Poslovni coni s prenosnimi črpalkami.

Florjanova maša 2017 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
nedelja, 07. maj 2017

V soboto, 6. 5. smo tradicionalno organizirali Florjanovo mašo v cerkvi sv. Boštjana v Mostah.

Hvala vsem društvom za udeležbo.

Poplavljanje Pšate PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
sobota, 29. april 2017

Kljub napovedi, da naj se reke v notranjosti ne bi razlivale, smo že včeraj zvečer (27.4.2017)  posredovali - črpali smo podtalnico iz objekta.Enako se je ponovilo tudi 28.4 2017 ob 4,28 zjutraj- črpaje podtalnice.

Dežurna ekipa treh gasilcev je razmere obvladovala vse do 10.28, ko smo prožili komplet operativno enoto, saj je bil potrebno posredovati na 4 lokacijah, kjer smo iz stanovanj izčrpali podtalnico.

Prav tako pa smo vseskozi z čiščenjem vejevja skrbeli za pretočnost Pšate pri Šornovem mostu in pri Mlinarju.

Na intervenciji je sodelovalo 22 operativcev, z vsemi tremi vozili.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>