27. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
ponedeljek, 12. marec 2018

V zadnjih treh tednih so bila končana večja zunanja AB dela. Tako je objekt dobil končno podobo.

V tem tednu bodo dokončane notranje predelne stene in pa brušenje v garažnih prostorih. Več pa na slikah.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Črpanje vode - Suhadole 32a PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
četrtek, 08. marec 2018

Po zaključku operativne vaje nas je klical krajan, da potrebuje črpanje vode iz poslovnih prostorov na naslovu Suhadole 32a.

Na kraj je odšlo 6 članov, kateri so izčrpali in posesali poplavljene poslovne prostore.

3. operativna vaja - Poplave PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
četrtek, 08. marec 2018

Na tretji operativni vaji letos smo pregledali in preiskusili vso opremo za posredovanje ob poplavah.

Gasilska mladina na trampolinih v Woop-u PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Ostalo
torek, 06. marec 2018

V torek, 6.3. smo, kot smo jim obljubili, peljali našo gasilsko mladino v največji trampolin park v Sloveniji - Woop, ki se od decembra lani nahaja v ljubljanskem BTC-ju.

Vseh 15 otrok in 4 mentorji se je v enournem poskakovanju pošteno izmučilo.
Po vrnitvi smo v gasilskem domu naročili pice, da smo nahranili prazne želodčke.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>