Naslovnica
Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik pri vrtnariji Gašperlin PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
sreda, 27. junij 2018

Ob 9.36 je prišlo do čelnega trčenja dveh osebnih vozil na regionalni cesti Mengeš - Brnik pri novem gasilskem domu (in vrtnariji).

Izvozili smo z vozilom 01, skupaj 6 članov.
Kraj nesreče smo protinaletno in protipožarno zavarovali, ter nudili pomoč ponesrečencem do prihoda ekipe Nujne medicinske pomoči.

Na kraju so posredovali tudi kolegi iz PGD Kamnik in Policija.

Za naše društvo je intervencija trajala uro in pol.

Gasilsko tekmovanje v nogometu 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
torek, 19. junij 2018

Minulo nedeljo smo se z dvema ekipama udeležili tekmovanja v nogometu in zasedli naslednja mesta:

• pionirji, 9-16. mesto
  • pionirke, 2. mesto
  • mladinke, 3. mesto
  • mladinci, 1. mesto

Čestitamo za odlične rezultate na tem tekmovanju.

Pomoč NMP pri prenosu poškodovane osebe PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Tehnično reševanje
sobota, 16. junij 2018

Ob 0.44 smo bili obveščeni, da se v okoli bajerja na Križu nahaja oseba, ki potrebuje pomoč NMP.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03. Po prihodu na kraj, smo s pomočjo dodatnih infomacij locirali poškodovano osebo, ki je padla z razvalin križkega gradu v višini cca 5 m.

Skupaj smo s kolegi iz PGD Križ in ekipo NMP Kamnik poškodovano osebo pospremili do reševalnega vozila, od tam pa je bila odpeljana v UKC Ljubljana na dodatne preiskave.

Na intervenciji so bili tudi policijski kolegi iz PP Kamnik.

6. operativna vaja - tehnično reševanje, prometne nesreče PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
četrtek, 14. junij 2018

6. operativna vaja letos je bila na temo tehničnega reševanja pri posredovanju v prometnih nesrečah.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>