Gasilsko letovanje v Savudriji 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
ponedeljek, 09. julij 2018

Pretekli teden smo kot vsako leto peljali našo gasilsko mladino na letovanje v Savudrijo.

Letovanja se je iz našega društva udeležilo 8 otrok.

Varovanje kolesarskega maratona Alpe 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
nedelja, 08. julij 2018

Tako, kot že vrste let, smo tudi letos vršili zaporo cesto v okviru kolesarskega maratona Alpe, ki poteka po vaseh naše občine.

42. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
torek, 03. julij 2018

Naše novo domovanje je v preteklih tednih dobilo končno podobo na fasadi, dokončan je bil tudi tlak v garažah in pa v strojnici so bile položene prve ploščice.

V naslednjih dopustniških tednih pa nas čaka še dokončanje elektro in strojnih inštalacij, polaganje keramike, montaža notranjih vrat ter velik pod-projekt zunanja ureditev.

Ko se pa vsi vrnemo z dopusta pa bodo počasi že sledile priprave na težkopričakovano selitev v nov gasilski dom.

Še vedno pa pozivamo gradbena podjetja, podjetja s težko gradbeno mehanizacijo in ostale za donacijo več 100 m3 gramoza za nasutje v zunanji ureditvi. Po izračunih potrebujemo 600 m3 gramoza slabše kakovosti in 300 m3 gramoza boljše kakovosti. Za več informacij smo na voljo na E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ter na 01/834-11-59.

Pravtako še vedno iščemo kupca oz. najemojemalca za star gasilski dom. Več informacij

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Vaja Evakuacija 2018 IMP Pumps PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
sreda, 27. junij 2018

Skupaj s podjetjem IMP Pumps smo izvedli vajo Evakuacija 2018.

Z vajo smo preverili čase prihodov, delovanje vsem sistemov (ReCO, gasilci, varnostna služba, varnostni sistemi objekta) ter sistem evakuacije zaposlenih iz objekta.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>