10. operativna vaja - tehnično reševanje PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
petek, 13. oktober 2017

Po rednem planu izobraževanja naših operativnih vajah je ta četrtek sledila tema tehničnega reševanja - uporaba dvižnih blazin.

Vabilo na dan odprtih vrat PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
torek, 10. oktober 2017

V okviru meseca oktobra (mesec požarne varnosti) vas vabimo na dan odprtih vrat Prostovoljnega gasilskega društva Moste, ki bo to soboto, 14. 10. 2017 od 10. do 16. ure.

Imeli bomo:

• prikaz vozil in gasilske opreme
  • prikaz uporabe AED
  • prikaz gašenja olja

In pekli bomo K O S T A N J.

VABLJENI!

4. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 06. oktober 2017

Na gradbišču je bilo ta teden vsak dan zelo pestro. Vreme nam je odlično služilo, zato je napreden dobro viden v "rasti" temeljev.

3. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 29. september 2017

Smo konec tretjega tedna gradnje in že so se pokazale prve "razsežnosti" novega gasilskega doma.

Delavci podjetja SGP Graditelj so že dokončali podložni beton za temeljno ploščo.

Podjetje KPK Kamnik in TGM Kosirnik pa so uredili priključek na vodovodno omrežje.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>