11. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
nedelja, 26. november 2017

Konec enajstega tedna je postregel s prvim snegom. Dela v tem tednu so se nadaljevala po planu. Izdelava nosilcev v garažnih prostorih in betoniranje sten 1. nadstropja na upravnem delu.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

12. operativna vaja - delo na strehi, dimniški požari PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
četrtek, 23. november 2017

12. operativna vaja po planu izobraževanja operativnih članov PGD Moste je bila na temo dimniških požarov in dela na strehi.

Najprej smo imeli polurno teoretično predavanje, potem pa smo se razdelili v tri skupine po 6-8 članov in delali na treh delih.

1. Uporaba trodelne lestve
  2. Navezava za varno delo na strehi (+ uporaba varovalnega pasu Peztl)
  3. Hoja po spolski strehi z uporabo stikalnih lestev in varovalna navezava na dimnik (v našem primeru na turn gasilskega doma)

Javna objava o prodaji starega gasilskega doma PGD Moste PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
četrtek, 23. november 2017

Prostovoljno gasilsko društvo Moste obvešča vse morebitne kupce, da oddajo ponudbe za nakup trenutne gasilskega doma (Moste 27, 1218 Komenda).

Leto gradnje objekta: 1930
Večja dozidava objekta: 1950
Zadnja adaptacija: 2010 (prizidek za tretjo garažo, streha, okna v pritličju)

Priključki: Optični internetni priključek, telefon, kabelska televizija, kanalizacija, vodovod, elektrika
Ogrevanje na kurilno olje.
Energetski razred: F (150 - 210 kWh/m2a)

Primerno tako za poslovni kot večstanovanjski objekt.

Vselitev v objekt je možna po juniju 2018.

Več informacij lahko dobite na E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali na 031/388-351 - Roman, 051/257-965 - Matej

10. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
sobota, 18. november 2017

Deseti teden gradnje je mimo in v tem tednu so bili dokončani pritlični prostora objekta vključno z nosilno ploščo 1. nadstropja na upravnem delu.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>