Dimniški požar - Moste 12 PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Požari
sobota, 24. marec 2018

Ob 12.37 smo bili s strani lastnika objekta obveščeni, da gori dimnik na stanovanjski hiši.

Izvozili smo z vozilom 01, 8 članov. Očistili dimniško tuljavo in opravili pregled z termovizijsko kamero.

Intervencija je trajala 45 minut.

Prometna nesreča pri OŠ Komenda-Moste PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Tehnično reševanje
sobota, 24. marec 2018

Ob 23.38 smo bili obveščeni o prometni nesreči enega vozila pri Osnovni šoli Komenda-Moste v Komendi.

Izvozili smo z vozili 01 in 03, skupaj 7 članov.

Na kraju nesreče smo nudli prvo pomoč vozniku vozila, ki pa jo je odklonil, odklopili smo akumulator z vozila ter naredili protinaletno zaščito in zaporo ceste, saj se je voznik zaletel v hidrant in drog javne razstvetljave.

Skupaj s kolegi PGD Kamnik in z elektro in komunalno službo smo zaprli dovod vode hidranta in izolirali napetostne vodnike javne razsvetljave. Na kraju je posredovala tudi ekipa NMP Kamnik in PP Kamnik ter vlečna služba.

Intervencija je za naše društvo trajala dobro uro.

27. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
ponedeljek, 12. marec 2018

V zadnjih treh tednih so bila končana večja zunanja AB dela. Tako je objekt dobil končno podobo.

V tem tednu bodo dokončane notranje predelne stene in pa brušenje v garažnih prostorih. Več pa na slikah.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Črpanje vode - Suhadole 32a PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Poplave
četrtek, 08. marec 2018

Po zaključku operativne vaje nas je klical krajan, da potrebuje črpanje vode iz poslovnih prostorov na naslovu Suhadole 32a.

Na kraj je odšlo 6 članov, kateri so izčrpali in posesali poplavljene poslovne prostore.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>