42. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
torek, 03. julij 2018

Naše novo domovanje je v preteklih tednih dobilo končno podobo na fasadi, dokončan je bil tudi tlak v garažah in pa v strojnici so bile položene prve ploščice.

V naslednjih dopustniških tednih pa nas čaka še dokončanje elektro in strojnih inštalacij, polaganje keramike, montaža notranjih vrat ter velik pod-projekt zunanja ureditev.

Ko se pa vsi vrnemo z dopusta pa bodo počasi že sledile priprave na težkopričakovano selitev v nov gasilski dom.

Še vedno pa pozivamo gradbena podjetja, podjetja s težko gradbeno mehanizacijo in ostale za donacijo več 100 m3 gramoza za nasutje v zunanji ureditvi. Po izračunih potrebujemo 600 m3 gramoza slabše kakovosti in 300 m3 gramoza boljše kakovosti. Za več informacij smo na voljo na E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ter na 01/834-11-59.

Pravtako še vedno iščemo kupca oz. najemojemalca za star gasilski dom. Več informacij

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete z donacijo zidakov. Več o zidakih pa tukaj.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

Vaja Evakuacija 2018 IMP Pumps PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
sreda, 27. junij 2018

Skupaj s podjetjem IMP Pumps smo izvedli vajo Evakuacija 2018.

Z vajo smo preverili čase prihodov, delovanje vsem sistemov (ReCO, gasilci, varnostna služba, varnostni sistemi objekta) ter sistem evakuacije zaposlenih iz objekta.

Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik pri vrtnariji Gašperlin PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Prometne nesreče
sreda, 27. junij 2018

Ob 9.36 je prišlo do čelnega trčenja dveh osebnih vozil na regionalni cesti Mengeš - Brnik pri novem gasilskem domu (in vrtnariji).

Izvozili smo z vozilom 01, skupaj 6 članov.
Kraj nesreče smo protinaletno in protipožarno zavarovali, ter nudili pomoč ponesrečencem do prihoda ekipe Nujne medicinske pomoči.

Na kraju so posredovali tudi kolegi iz PGD Kamnik in Policija.

Za naše društvo je intervencija trajala uro in pol.

Gasilsko tekmovanje v nogometu 2018 PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
torek, 19. junij 2018

Minulo nedeljo smo se z dvema ekipama udeležili tekmovanja v nogometu in zasedli naslednja mesta:

• pionirji, 9-16. mesto
  • pionirke, 2. mesto
  • mladinke, 3. mesto
  • mladinci, 1. mesto

Čestitamo za odlične rezultate na tem tekmovanju.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>