Ob 16:21 smo bili s strani Regijskega centra za obveščanje (112) aktivirani na odpiranje vrat ter prvo pomoč onemogli osebi.

9 članov je izvozilo z vozilom 01. 5 članov je ostalo v domu v pripravljenosti. Po prihodu na kraj nam je sorodnica povedala, da se oseba odziva, vendar ne more do nje. S tehničnim posegom smo odprli garažna vrata, nudli prvo pomoč ter pripravili osebo za pregled in prevzem ekipi Nujne medicinske pomoči, katera je bila zaradi zasedenosti zadržana na drugi lokaciji.

Po zdravniškem pregledu je bilo odločeno, da osebo ne bodo odpeljali na nadaljne preiskave v bolnišnico, zato smo ponesrečeno namestili v posteljo, kjer jo je po našem odhodu ekipa NMP še dodatno pregledala.

Na intervenciji so sodelovali še lokalna gasilska enota PGD Komenda ter enota Policije PP Domžale.

Intervencija je trajala za našo enoto 1 uro.