Pred kratkim je zagnala nova platforma za donacije gasilskim društvom, katera omogoča enostavno donacijo 40 EUR našemu društvu s preprosto menjavo zavarovalnice dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja.

NAVODILA (potrebujete samo 3 minute):

POSTOPEK JE POPOLNOMA ENOSTAVEN IN VAREN TER KONČAN V TREH MINUTAH PREKO RAČUNALNIKA ALI MOBILNEGA TELEFONA.

Po končani menjavi bo vaša nova zavarovalnica dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja Triglav, Zdravstveno zavarovalnico d.d.

1. Obiščite spletno povezavo https://gasilci.e-donacije.online/
  2. Vnesite osebne podatke
  3. Na vneseno telefonsko številko boste prejeli SMS potrditveno kodo, katero vnesete v naslednjem koraku
  4. Dalje izberete trenutno zavarovalnico in približno dobo zavarovanja pri trenutni zavarovalnici
  5. V sklopu Izberite gasilsko društvo: izberite
    Prostovoljno gasilsko društvo Moste
  6. V naslednjih dveh korakih vnesite dodatne potrebne podatke za zamenjavo zavarovalnice in na zadnjem koraku pa še podpišete dokument s pomočjo miške na računalniku oz. prsta na mobilnem telefonu
  7. Po podpisu dokumenta je proces zamenjave zavarovalnice končan in po končanem postopku bo naše društvo prejelo 40 EUR donacije

Že v naprej se vam iskreno zahvaljujemo za izkazano zaupanje!

Kaj MORATE vedeti?
1. Zdravstveno zavarovanje je zakonsko regulirano in razlike v kakovosti med tremi zavarovalnicami ni.
2. Razlike v ceni so minimalne in se na letnem nivoju spreminjajo. (Zavarovalnica, ki je bila zadnjih 10 let v povprečju najdražja, ima sedaj najnižjo ceno).
3. Prek 100.000 Slovencev je v zadnjih 12 mesecih zamenjalo zdravstveno zavarovalnico, izključno zaradi finančne ugodnosti, ki jo prejmejo ob menjavi.

Zakaj bi MENJALI?
1. Ker je vseeno, komu plačujete te storitve, kakovost bo ENAKA!
2. Ker to lahko opravite v 3 minutah in se za vas bistveno ne spremeni prav nič.
3. Ker ste za to finančno nagrajeni oziroma donirate.

KAKO lahko menjate?
1. To je sistemska menjava, za vas vse uredi nova zavarovalnica!
2. Prek naše napredne spletne platforme vam uredimo menjavo iz vaše zavarovalnice, na Triglav, Zdravstveno zavarovalnico d.d., z nekaj kliki BREZ, da vstanete iz naslonjača.
3. Nova zavarovalnica vam pri obstoječi zavarovalnici uredi VSE, kar je potrebno za menjavo, tako da sami ne rabite narediti NIČESAR, ko se zavarovanje pri eni zavarovalnici prekine, se prične pri drugi (če želite, se vam uredi tudi direktna bremenitev).