Minulo soboto smo v našem društvu organizirali gasilsko tekmovanje v pikadu za mlade gasilce gasilskih zvez Komenda in Kamnik.

Skupno se je tekmovanja udeležilo 170 otrok in 40 mentorjev.

Naše društvo je zastopalo 7 nadebudnih gasilcev. Med najvidnejšimi rezultati je za naše društvo osvojila Ana Gmajnar in sicer prvo mesto v kategoriji mladink. Tudi ostali člani niso izostali in so bili v med prvih 16. v svojih kategorijah.

Ker pa je bilo to zadnje tekmovanje, pa smo podelili tudi pokale za skupno točkovanje za celo leto na katerem smo zasedli 8. mesto izmed 16. društev GZ Komenda in Kamnik.

Mentorjem mladine in otrokom pa se zahvaljujemo za trud in udeležbo in vabimo, da se nam pridružite po novem letu v “novi sezoni” gasilskih tekmovanj.

Sprejemamo tudi nove otroke v naše vrste in sicer lahko starši več informacij dobite na telefonu 01 8341 159 ali pa na [email protected].