Ob 2.11 smo bili s strani Regijskega centra za obveščanje (112) aktivirani na prometno nesrečo osebnega vozila in kolesa z motorjem, ki se je zgodila na glavni cesti Mengeš – Brnik pred križiščem v Komendo. Dodatno je bilo udeleženo še eno vozilo, saj je imelo zaradi razbitin predrto gumo.

Izvozili smo z vozilom 01 in vozilom 03, skupaj 9 članov, v domu v pripravljenosti so ostali še trije člani.

Po prihodu na kraj so bili reševalci NMP Kamnik že na kraju, tako, da smo kraj nesreče protinaletno in protipožarno zavarovali ter pomagali reševalcem pri prenosu poškodovanega motorista v vozilo NMP.

Pomagali smo pri razstvetljevanju kraja nesreče ter nalaganju poškodovanih vozil in kolesa z motorjem, na koncu pa smo poskrbeli za čiščenje cestišča.

Intervencija je trajala slabi dve uri.

Sodelujoče enote na intervenciji:

• enota NMP Kamnik
  • PGD Kamnik