Včeraj ob 17.05 je član našega društva opazil sumljivo obnašanje najetega belega kombija, ki se je večkrat pripeljal mimo našega novega gasilskega doma.

Ker je v naših prostorih v popoldanskem času vedno polno ljudi, saj imamo opremljen lastni fitnes za naše operativne člane ter v večnamenski dvorani “domuje” tudi boksarski klub Hayat, ki pridejo s kolesi na treninge, je zunaj parkiranih več koles.

Po tem, ko je neznani bel kombi večkrat obvozil naš gasilski dom, je iz njega izstopil neznan moški in odpeljal kolo našega člana.

Na srečo je vse skupaj videl naš predsednik društva in začel zasledovati kombi. Med zasledovanjem so storilci videli, da jim sledimo in odvrgli kolo v jami bivšega SCT v Mengšu in se odpeljali naprej proti Trzinu. Med tem časom pa je bilo v gasilskem domu ugotovljeno, da je bilo odtujeno kolo v vrednosti 800 EUR.

Posnetek kraje kolesa z nadzorne kamere

Zlikovce so po zaslugi našega predsednika Romana Kosirnika in več patrulj Policije ustavili na cesti Mengeš – Trzin.

Zahvaljujemo se vsem, da se je celotna, skoraj filmska zgodba, končala srečno!

Obenem pa naj bo to v opomin vsem krajanom, da tudi naša občina ni imuna na te nepridiprave!