Pretekli volilni vikend je bil za naše društvo še posebno prazničen, saj smo praznovali 90. let od ustanovitve našega društva, za darilo, pa smo uradno odprli naš nov in sodoben gasilski dom.

Začetek celotnega programa je bil pri starem gasilskem domu, od katerega se je začela parada več 100 gasilcev z vozili in ostalih sodelujočih v paradi (Mažuretke, Godba Komenda).

Potekala je mimo govorniškega odra nasproti Rebola ter končala pri glavnem odru pri novem gasilskem domu.

Slavnostni program je vodil Franc Pestotnik Podokničar, zbrane pa uvodoma nagovoril predsednik našega društva, Roman Kosirnik. V nadaljevanju je Nina Blejec prebrala kratko kronologijo našega društva in nato je po zahvalnih in vzpodbudnih govorih, sledil blagoslov novega gasilskega doma.

Sledilo je več pevskih in plesnih nastopov in na koncu še uradno odprtje novega gasilskega doma, kjer ni manjkala tudi penina.

Vse goste smo pred pričetkom veselice tudi okrepčali z hrano in pijačo, nato pa se je začela veselica z ansamblom Viharnik.

Zahvaljujemo se vsem povabljenim in prisotnim, ki so z nami proslavljali enkraten velik in nepozaben dogodek.