V zvezi z izsleditvijo povzročitelja nesreča policisti iščemo neznanega kolesarja, ki ima nad desno obrvjo pirsing, v času nesreče je bil oblečen v dolge raztrgane hlače, črno majico. Vozil je kolo znamke Pony, fluorescentne zelene barve. Vse, ki bi karkoli vedeli o prometni nesreči in kolesarju naprošamo, da pokliče Policijo na telefonsko številko 113 oz. PP Kamnik na št. 01/830-31-80.

Več o prometni nesreči: V Mostah pri Komendi se je zgodila prometna nesreča z lahkimi telesnimi poškodbami v kateri sta bila udeležena mladoletna peška in kolesar. Slednji je peško, ki hodila po pločniku, kljub temu, da se mu je poskušala umakniti s čelado oplazil po njeni ličnici. Ta je zaradi tega padla in se telesno poškodovala. Kolesar pa je po trčenju s kraja odpeljal v smeri Suhadol ne, da bi oškodovanki nudil pomoč ali svoje podatke.

Članici našega društva, katera je bila udeležena v prometni nesreči kot peška, pa želimo vse dobro!