Operativna vaja Hot Fire PDF Natisni E-pošta
sreda, 08. avgust 2012

Gospod Pavel Šmid nam je dovolil, da smo njegovo staro hišo, katero bo porušil, uporabili za vajo Hot Fire. Hišo smo malce dodelali, pozidali smo okna in napravili odprtine za zračenje, tako, da je bil ogenj res pristen.

Vsak član je poizkusil ohlajevati prostor, porivati ogenj naprej, ter ga na koncu tudi pogasiti. Takšne vaje so odličen trening za vsakega izmed članov, saj se edino tako lahko pripravimo na gašenje notranjih požarov.

Ker člani PGD Moste dajemo prednost operativi, smo takšnih vaj zelo veseli. Če boste kdaj imeli kak objekt kateri vam je odslužil, se z veseljem priporočamo, da ga vsaj za nekaj ur spremenimo v naš trening center.

Naključna slika