Operativna vaja - april 2013 PDF Natisni E-pošta
četrtek, 04. april 2013

V četrtek 4.4.2013 smo imeli prvo vajo hot fire (vroči trening) v letošnjem letu, kjer je vsak član preizkusil taktiko ohlajevanja prostora in gašenja notranjega požara ter nenazadnje uporabo in vzdrževanje dihalnega aparata (IDA).

To je bila zelo dobra vaja in izkušnja za člane, ker so se srečali z resničnimi pogoji in z ognjem "iz oči v oči".

Ob tej priložnosti pa se zahvaljujemo lastniku, da nam je ponudil objekt pred porušenjem za našo operativno vajo, obenem pa se priporočamo za podobne objekte.

Naključna slika