2. operativna vaja - Uporaba in vzdrževanje IDA in obremenitveni testi PDF Natisni E-pošta
četrtek, 22. februar 2018

2. operativna vaja v letošnjem letu je bila na temo uporabe in vzdrževanja IDA ter vzdržljivostni/obremenitveni preizkus.

Prvi del vaje je bil teoretične narave, potem pa smo preverili znanje vzdrževanja izolirnega dihalnega aparata, na koncu pa je sledil že utečen obremenitveni test operativnih članov z uporabo IDA. Test vsebuje elemente fizičnih preizkusov ter dela preiskovanja prostora, kjer je popolna tema.

Zahvaljujemo se Osnovni šoli Komenda-Moste za uporabo prostorov.