Podpis pogodbe za izgradnjo novega gasilskega doma PDF Natisni E-pošta
torek, 05. september 2017

Z veseljem sporočamo, da smo danes, 5. 9. 2017 v poslovnih prostorih podjetja SGP Graditelj podpisali gradbeno pogodbo za izgradnjo novega gasilskega doma.

To je velik mejnik projektu, kateri je bil v okviru društva začet v letu 2013 in sicer, ko smo začeli z odkupom zemljišč, kjer bo stal nov gasilski dom.

Na podpisu pogodbe so bili iz našega društva, predsednik Uroš Vidmar, poveljnik Roman Koncilija, tajnik Matej Tancek, s strani podjetja SGP Graditelj pa direktor Janez Zorman in sodelavca Bogdan Jamšek ter Tomaž Lamovšek.

Pripravljalna dela se začnejo v ponedeljek, dne 11. 9. 2017. O poteku gradnje bomo sproti obveščali na naši spletni strani in pa na Facebook strani.

Izgled novega gasilskega doma (idejni projekt)

Naključna slika