Občinsko gasilsko tekmovanje 2018 PDF Natisni E-pošta
torek, 05. junij 2018

Minuli vikend je na komendskem hipodromu potekalo gasilsko tekmovanje gasilskih društev GZ Kamnik in GZ Komenda. Poleg soorganizacije tekmovanja smo vodili tudi kompletno gostinsko storitev, katera je bila prepotrebna zaradi izredno lepega in vročega vremena.

V dveh dneh se je v 131 ekipah pomerilo preko 1.150 gasilcev iz obeh gasilskih zvez. V soboto so tekmovale pionirke, pionirji, mladinke, mladinci, starejše gasilke-veteranke in starejši gasilci-veterani, v nedeljo pa članice in člani iz gasilskih društev obeh gasilskih zvez.

Iz našega društva smo se udeležili z naslednjimi ekipami:

• Pionirji, 3. mesto
  • Mladinke, 2. mesto
  • Mladinci, 3. mesto
  • Članice A, 2. mesto
  • Člani A, 4. mesto
  • Člani B, 1. mesto
  • Veterani, 3. mesto

Vsem ekipam čestitamo za dosežen rezultat.