Dobrodelni koncert Za nov gasilski dom NA POMOČ PDF Natisni E-pošta
sobota, 03. november 2018

Za nami je dobrodelni koncert, katerega glavni pobudnik je podžupan občine Komenda Igor Štebe.

Veseli nas, da ste se udeležili koncerta tako množično in ste s tem podprli naše preteklo in prihodnje delo.

Zagotavljamo, da se bomo še naprej trudili in opravljali naše glavno poslanstvo - pomagati ljudem v nesreči!

Še enkrat velika HVALA Igorju Štebetu, vsem partnerjem projekta gradnje novega gasilskega društva, vsem, ki ste pomagali pri organizaciji koncerta, sponzorjem in donatorjem in še enkrat prav vsakemu posebaj, ki je kakorkoli pripomogel k uresničitvi naših sanj - novega gasilskega doma.

NAŠ PROSTI ČAS ZA VAŠO VARNOST!
Moščanski gasilci

Naprej >