Nov gasilski dom
5. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
nedelja, 15. oktober 2017

Tudi ta teden nam je vreme odlično služilo - pozdravljamo "babje poletje" in naj traja do januarja, ko je po planu gradnje predvidena izdelava strehe.

V tem tednu so bili dokončani temelji in začelo se je zasuvanje med temelji, katero se bo nadeljevalo v naslednjem tednu. V naslednjem tednu se bo začela tudi izdelava temeljne plošče.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

4. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
petek, 06. oktober 2017

Na gradbišču je bilo ta teden vsak dan zelo pestro. Vreme nam je odlično služilo, zato je napreden dobro viden v "rasti" temeljev.

3. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
petek, 29. september 2017

Smo konec tretjega tedna gradnje in že so se pokazale prve "razsežnosti" novega gasilskega doma.

Delavci podjetja SGP Graditelj so že dokončali podložni beton za temeljno ploščo.

Podjetje KPK Kamnik in TGM Kosirnik pa so uredili priključek na vodovodno omrežje.

2. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
petek, 22. september 2017

Tudi v drugem tednu gradnje je bilo kar nekaj dežja, vendar smo kljub temu uspeli narediti izkop za podložni beton in kasneje temelje novega gasilskega doma.

Položitev temeljnega kamna za nov gasilski dom PDF Natisni E-pošta
sreda, 20. september 2017

Po podpisu pogodbe z glavnim izvajalcem je sledil položitev temeljnega kamna, ki smo ga "položili" v sredo, 20. 9.

Zahvaljujemo se Igorju Štebetu, ker je pokril celotne stroške pogostitve ter podjetju Kamnoseštvo Makovec za donacijo temeljnega kamna.

1. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
petek, 15. september 2017

Prvi teden gradnje je zaznamovalo slabo vreme, ampak kljub temu so šla dela po načrtu.

Urejalo in zagrajevalo se je gradbišče, naredila se je zakoličba objekta.

Podpis pogodbe za izgradnjo novega gasilskega doma PDF Natisni E-pošta
torek, 05. september 2017

Z veseljem sporočamo, da smo danes, 5. 9. 2017 v poslovnih prostorih podjetja SGP Graditelj podpisali gradbeno pogodbo za izgradnjo novega gasilskega doma.

To je velik mejnik projektu, kateri je bil v okviru društva začet v letu 2013 in sicer, ko smo začeli z odkupom zemljišč, kjer bo stal nov gasilski dom.

Na podpisu pogodbe so bili iz našega društva, predsednik Uroš Vidmar, poveljnik Roman Koncilija, tajnik Matej Tancek, s strani podjetja SGP Graditelj pa direktor Janez Zorman in sodelavca Bogdan Jamšek ter Tomaž Lamovšek.

Pripravljalna dela se začnejo v ponedeljek, dne 11. 9. 2017. O poteku gradnje bomo sproti obveščali na naši spletni strani in pa na Facebook strani.

Izgled novega gasilskega doma (idejni projekt)