Uhajanja plina, Pod lipami 10 PDF Natisni E-pošta
sreda, 08. junij 2016

Ob 9:45 smo bili s strani ReCo Ljubljana obveščeni, da so zaznali vonj po plinu na naslovu Pod lipami 10 v Poslovni coni Komenda. Na kraj smo izvozili z dvema voziloma, skupaj 9 operativnih članov.

Na kraju smo zaprli dovod plina in izklopili elektriko, nato pa smo pregledali objekt in ga tudi prezračili. Ugotovili smo, da se smrad širi iz stroja, ki je bil v popravilu. Stroj smo odmaknili in ga sprali.

Na intervenciji so sodelovali tudi kolegi iz PGD Kamnik (5 članov z enim vozilom), ki so z merilnikom plina pregledali objekt.

Ena oseba je bila zaradi slabega počutja predana v oskrbo ekipi NMP. Na kraju so bili prisotni tudi policisti.

Dobrodelni koncert

Naključna slika