Prometna nesreča - Moste-Brnik - 7. marec 2014 PDF Natisni E-pošta
sobota, 08. marec 2014

Ob 7.03 smo bili obveščeni, da se je zgodila prometna nesreča na regionalni cesti Moste-Brnik. Izvozili smo z vozilom 1 - GVC 16/25 z 8 člani. Ob prihodu na kraj smo protinaletno zavarovali mesto nesreče, odklopili akumulatorja z obeh udeleženih vozil ter nudili pomoč udeleženim. 4 člani z vozilom 03 - GVM pa so na križišču pri Kralju preusmerjali promet, saj je bila cesta zaprta dobri 2 uri. Za udeležene so poskrbeli reševalci NMP Kamnik in Domžale.

Na intervenciji so sodelovali še:

• PGD Komenda
  • PGD Kamnik