Prekrivanje streh po ujmi - Črnomelj 2018 PDF Natisni E-pošta
nedelja, 10. junij 2018

V soboto, 9. 6. smo bili v popoldanskih urah obveščeni, da je bil zaradi petkove ujme s točo, ki je v pasu od Dragatuša prek Kanižarice do Črnomlja in proti Petrovi vasi poškodovala in razkrila številne strehe, poškodovala polja, sadovnjake in avtomobile, aktiviran državni načrt pomoči v okolici Črnomlja.

Z našega društva šli na pomoč 4. člani z vozilom 03 - GVM in celo nedeljo s pomočjo vrne tehnike začasno s folijo prekrivali strehe poškodovanih objektov.

Poleg našega društva, je v nedeljo na pomoč priskočilo preko 1.000 prostovoljnih in poklicnih gasilcev iz Slovenije in pa tudi Hrvaške.

Finančno lahko pomagate z nakazilom na TRR Gasilske zveze Črnomelj; TRR: SI56 0243 0001 8399 492, sklic: 00 8-6-2018 Vir: http://www.crnomelj.si/item/5657-obvestilo-ponudnikom-pomoci

Naključna slika