Požar vej in odpadkov, Suhadole 57 PDF Natisni E-pošta
sobota, 23. februar 2019

Ob 7. uri smo bili s strani regijskega centra za obveščanje proženi na požar vej in drugih lesenih odpadkov v Suhadole 57.

Izvozili smo z vsemi tremi vozili, skupaj 12 članov.

Po prihodu na kraj, je sokrajan že sam pogasil večji del žarišča z vrtno cevjo. Mi pa smo zadevo prekopali in dokončno pogasili.

Intevencija je trajala slabo uro.

Naj še enkrat opozorimo, da je zaradi dolgotrajnega suhega vremena od 22. 2. razglašena velika požarna ogroženost, kar pomeni, da je kurjenje v naravi strogo prepovedano.