Pobegla krava padla v potok Pšata PDF Natisni E-pošta
sreda, 28. november 2018

Ob 3.55 smo bili aktivirani na pomoč policistkam PP Kamnik o pobegli kravi, ki povzročila prometno nesrečo in padla v potok Pšata pri naslovu Moste 61.

Izvozili smo z vozili 01 in 03, skupaj 10 člani, dva sta ostala v gasilskem domu v pripravljenosti.

Po prihodu na kraj, je krava sama prišla iz potoka. Ugotovljeno je bilo, da je pobegla še ena krava in sta obe tavali po kraju Suhadole in Moste. Ena od krav je bila lažje poškodovana, saj je bila udeležena tudi v prometni nesreči na cesti Mengeš - Brnik pri vrtnariji Gašperlin.

Obe kravi smo s skupnimi močmi s kolegi PP Kamnik privezali do ugotovitve in prihoda lastnika, kateri ju je prevzel v nadaljno oskrbo.

O dogodku je bil obveščen pristojni veterinar ter veterinarski inšpektor.

Intervencija je trajala do 5:30.

Naprej >

Naključna slika