Ob 9. uri smo se zbrali pri gasilskem domu PGD Komenda. Iz našega društva, se je iskalne akcije tretji dan udeležilo 10 operativnih članov z vozilom 03 (GVM).

Še zadnji dan smo pregledali celotno območje Suhadol in Poslovne cone Komenda, do Vodic in Bukovice.

Iskalna akcija je bila končana ob 14. uri, ko je bilo s strani Civilne zaščita Komenda iskanje ustavljeno. V treh dneh smo pripadniki prostovoljnih gasilcev, Policije, lovci LD Komenda, vodnikov psov, krajanov preiskali celotno območje Komende in tudi izven meja občine in na žalost iskane osebe nismo našli.

Pogrešana oseba je Anže Jenko, visok 180 cm, 55kg, oblečen pa je v rjavo jakno in kavbojke.

Anže je bil zadnjič viden v ponedeljek, 8. 1. 2018 v večernih urah. Vse, ki ste ga tega večera, ali pa kasneje, morda videli ali srečali, lepo prosimo, da nemudoma pokičeta Center za obveščanje na številko 112, število Policije 113, ali njegovega očeta Igorja Jenka na telefonsko številko 041 741 756.