Prometna nesreča pri trgovini ATS Čibašek PDF Natisni E-pošta
torek, 21. junij 2016

Ob 16:28 smo bili preko ReCo Ljubljana obveščeni, da je prišlo do prometne nesreče pri trgovini z avtodeli ATS Cibašek. Na kraj nesreče smo izvozili z 1 vozilom in 7 člani. V domu so v pripravljenosti ostali 3 člani.

Na kraju smo ugotovili, da je prišlo do nesreče med dvema voziloma, eno se je pri tem zagozdilo v ograjo, drugo vozilo je bilo zgolj popraskano. Nesrečo smo protinaletno in protipožarno zavarovali, odklopili akumulator ter nudil prvo pomoč ponesrečencem ter pomoč reševalcem in policiji. S ceste smo odmaknili zagozdeno vozilo in posuli z vpojnimi sredstvi.

NMP Kamnik je na kraju oskrbel 2 poškodovani osebi, katere so potem same odšle na UKC Ljubljana na nadaljnje preiskave.

Na intervenciji so sodelovali tudi člani PGD Kamnik (2 vozili, skupaj 10 članov).