Prometna nesreča, povožen kolesar - Križ 79 PDF Natisni E-pošta
petek, 06. januar 2017

Ob 7:46 smo bili preko ReCO Ljubljana obveščeni, da je pri naslovu Križ 79 prišlo do nesreče med avtomobilom in kolesarjem.

Na kraj smo izvozili z 2 voziloma, skupaj 9 gasilcev. Imeli smo tudi težavo pri izvozu vozila 01, saj so nam delavci podjetja Gratel d.o.o. zaparkirali intervencijsko pot. Pri izvozu in izogibanju vozila smo z vozilom 01 prevozili napol odprt jašek in lažje poškodovali naše vozilo.

Na poti proti nesreči je drugo vozilo z 4 gasilci obrnilo in odšlo na kraj druge intervencije - Požar drevesa, Klanec 7D (Aktiviranje ob 7:51).

Po prihodu na kraj nesreče, so bili na kraju že reševalna enota NMP Kamnik, katerim smo pomagali pri oskrbi ponesrečenega kolesarja in prenosu v reševalno vozilo.
Skupaj s PGD Kamnik in PGD Križ smo poskrbeli še za usmerjanje prometa in nudenje asistence Policiji.

Za naše društvo je intervencija trajala slabi 2 uri.

ŠE ENKRAT OPOZARJAMO VOZNIKE VOZIL, DA NE USTAVLJAJO IN PARKIRAJO SVOJIH VOZIL NA INTERVENCIJSKIH POTEH! V pimeru del naj se posvetujejo z nami in bomo skupaj našli najbolj optimalno rešitev za čas del na intervencijskih poteh.

Dobrodelni koncert