Prometna nesreča na Komendski Dobravi pri Planinskem domu PDF Natisni E-pošta
torek, 12. januar 2016

Ob 12.59 smo bili obveščeni da je na cesti iz Komende proti Komendski Dobravi, voznik osebnega vozila zapeljal s cestišča in trčil v drevo.

Na kraj smo izvozili z vozilom 01 - GVC 16/25 (4 člani) in z vozilom 03 - GVM-1 (3 člani).

Tam smo s kolegi iz PGD Kamnik izklopili akumulator in protipožarno ter protinaletno zavarovali kraj nesreče. V nesreči se je poškodovala ena oseba. Reševalci NMP Kamnik so jo oskrbeli in prepeljali v UKC Ljubljana.

Za naše društvo je intervencija trajala 1 uro. Sodelovalo je 7 članov.

Na intervenciji so bili prisotni še NMP Kamnik ter Policija.

Dobrodelni koncert