Prometna nesreča na cesti Nasovče - Lahovče PDF Natisni E-pošta
petek, 15. januar 2016

Ob 18:03 smo bili skupaj z PGD Kamnik obveščeni o prometni nesreči na cesti Nasovče - Lahovče (relacija Mengeš - Brnik).

Izvozili smo z vozilom 01 - GVC 16/25, z 8 člani ter vozilom 03 - GVM, z 8 člani.

Mesto nesreče smo protinaletno in protipožarno zavarovali ter na koncu počistili cestišče. V nesreči sta bili udeleženi dve vozili. Ekipa Nujne medinske pomoči je pregledala oba voznika ter dojenčku iz enega izmed udeleženih vozil. En voznik je bil poškodovan in je bil odpeljan na zdravljenje.

Za naše društvo je intervencija trajala uro in pol.