Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik proti OMV PDF Natisni E-pošta
sobota, 14. julij 2018

Ob 17:45 smo bili obveščeni o prometni nesreči na cesti Mengeš - Brnik, proti BS OMV med dvema osebnima voziloma.

Izvozili smo z vozilom 01 in vozilom 03, skupaj 8 članov. V prometni nesreči je bila lažje poškodovana voznica osebnega vozila, drugi voznik in otroka pa so bili brez poškodb.

Na kraju nesreče smo opravili pregled ponesrečencev, uredili protinaletno in protipožarno varovanje ter pomagali Policiji ter vlečni službi pri nalaganju poškodovanih vozil. Na koncu smo skupaj s kamniškimi kolegi cesto počistili in odprli za ves promet.

Na kraju so bili še PGD Kamnik, NMP Kamnik, PP Kamnik, ter vlečni službi.

Foto: PGD Moste in Slavko Poglajen (PGD Komenda)

Naključna slika