Prometna nesreča motorista na cesti Moste - Brnik PDF Natisni E-pošta
torek, 05. julij 2016

Ob 6.31 smo bili preko ReCO obveščeni, da je na cesti Moste - Spodnji Brnik motorist trčil v srno. Izvozili smo z vozili 01 in 03, skupaj 12 članov.

Na kraju smo nudili pomoč ponesrečenemu motoristu, kraj nesreče protinaletno in protipožarno zavarovali, usmerjali promet ter pomagali asistenci pri nalaganju motorja na vlečno vozilo.

Reševalci NMP ZD Kamnik so poškodovanega oskrbeli na kraju dogodka in ga prepeljali v UKC Ljubljana. Na intervenciji so bili prisotni tudi kolegi iz PGD Kamnik ter Policija. Regijski center je obvestil tudi lovsko družino o ranjeni srni, kateri so prišli na ogled na kraj nesreče, vendar srne niso našli.

Intervencija je bila zaključena 7:29.