Prometna nesreča dveh tovornjakov PDF Natisni E-pošta
sreda, 22. februar 2017

Ob 10:16 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni o trku dveh tovornih vozil v Mostah. Izvozili z voziloma 01 in 03.

Na kraju smo ugotovili, da se je tovorno vozilo zaletelo v zadnji del drugega tovornega vozila, pri čemer je voznik ostal vkleščen v drugem tovornjaku.

S kolegi iz PGD Kamnik smo s tehničnim posegom voznika rešili tovornega vozila in ga predali v oskrbo NMP Kamnik.
Kraj nezgode smo protinaletno in protipožarno zavarovali, odklopili akumulatorje ter nudili asistenco Policije pri zaprtju regionalne cesta Mengeš - Brnik.

Za naše društvo je intervencija trajala 3 ure in pol.

Naključna slika