Prometna nesreča - cesta Mengeš-Brnik PDF Natisni E-pošta
sreda, 09. april 2014

Ob 15.39 smo bili preko pozivnikov obveščeni o prometni nesreči, 100 m pred križiščem za Komendo (Brnik-Moste)v kateri sta vozili trčili čelno.

Na kraj dogodka smo izvozili z GVC 16/24 (01) in GVC 16/40 (02), skupaj je bilo na kraju 11 gasilcev, ter PGD Kamnik z dvema voziloma. 4 člani pa so ostali v gasilskem domu. Tehnično posredovanje ni bilo potrebno.

Nudili smo pomoč reševalcem, pometli cesto, posuli razlite tekočine z vpojnim sredstvom in odklopili akumulatorje.

V nesreči se je poškodovala ena oseba. Intervencija je trajala 1 uro.