Nalet vozil na cesti Moste - Mengeš PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 15. september 2014

Ob 6:59 smo bili s strani Reco Ljubljana obveščeni, da je prišlo do prometne nesreče na cesti Moste- Mengeš.
Na kraj smo izvozili z GVC 16/24 in 7 člani ter z GVM-1 in 3 člani.

Na kraju nesreče smo nudili pomoč ponesrečencem in kasneje reševalcem, kraj nesreče smo protipožarno in protinaletno zavarovali, izklopili akumolatorje in usmerjali promet.

Prišlo je do naleta treh osebnih vozil in enega tovornega vozila.

Reševalci so odpeljali dva udeleženca v prometni nesreči na pregled v klinični center v Ljubljano.

Intervencija je trajala 1 uro in 45 min.

Na kraj nesreče so prispeli tudi gasilci PGD Kamnik, Policija, NMP Kamnik, Cestno podjetje Kranj.