Požar v košu za smeti na šolski poti PDF Natisni E-pošta
četrtek, 29. marec 2018

Ob 11.45 smo bili obveščeni o požaru zabojnika v bližini naslova Glavarjevi cesti 47. Izvozili smo z vozilom 01 - GVC 16/25, skupaj 6 člani.

Po prihodu na okvirno lokacijo Glavarjeve ceste 47, smo ugotovili, da gori na šolski poti. Zagorele so smeti v košu, narejen iz komunalne betonske cevi. Ogenj smo pogasili z nekaj litri vode. Vpliva na okolje in gmotne škode ni bilo.

Intervencija je trajala pol ure. Aktivirano je bilo tudi lokalno gasilsko društvo PGD Komenda.

Naprej >

Naključna slika