Požar tovornih vozil podjetja Leka plus d.o.o. - Topole PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 04. maj 2015

Včeraj ob 23:22 smo bili skupaj z PGD Komenda in PGD Križ aktivirani za pomoč pri gašenju večjega požara tovornih vozil podjetja Leka plus d.o.o. v Topolah, občina Mengeš.

S prvim vozilom 01 s 6 člani smo izvozili ob 23:24 in bili na kraju požara ob 23:26. Nekaj minut kasneje pa se je pridružilo tudi vozilo 02 s tremi člani in vozilo 03 z 8 člani. Skupaj je na intervenciji iz našega društva sodelovalo 17 članov.

Na kraju smo domačim gasilcem, ki so se že nekaj minut bojevali z ognjem nudili ekipo za dodatne napade, vodo in pa svetlobno razsvetljavo. Za naše društvo je intervencija trajala do 1. ure zjutraj.

Udeležena društva na intervenciji:

• PGD Mengeš
  • PGD Loka pri Mengšu
  • PGD Topole
  • PGD Komenda
  • PGD Moste
  • PGD Križ

Na kraju pa so bili prisotni Policija in podjetje Kemis, ki je poskrbela za odvoz onesnaženih pivnikov in zemlje. Vzrok požara ni znan in ga preiskuje kriminalistična policija.