Požar med Komendsko in Cerkljansko Dobravo PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 02. januar 2017

Ob 14.09 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni, da gori med Komendsko in Cerkljansko Dobravo.

Na požar smo izvozili z vsemi tremi vozili, skupaj 14 članov. Na poti smo s strani regijskega centra za obveščanje dobili dodatne informacije, da gre za manjši požar v gozdu.

Ob prihodu na kraj požara je gorela manjša površina podrast, katero smo pogasili.

Na intervencijo so bili aktivirani tudi PGD Komenda.

Za naše društvo je intervencija trajala slabo uro.

Naključna slika