Dimniški požar - Križ 68 PDF Natisni E-pošta
sobota, 28. november 2015

V petek, 27. 11. smo bili ob 16:31 preko ReCo obveščeni o dimniškem požar na Križu 68. Na kraj smo izvozili z 01 - GVC 16/25 in 6 člani, 02 - GVC 16/40 in 2 članoma ter z 03 - GVM-1 s 6 člani.

Na kraju smo s kolegi s Križa pogasili in očistili dimnik in s termokamero preventivno pregledali objekt.

Intervencija, na kateri je sodelovalo 14 članov, je trajala 1 uro.

Vsem uporabnikom peči na drva priporočamo, da kurijo les v katerem ni smole in vsako leto naredijo pregled in čiščenje dimnika!