Intervencije
Požar dveh smetjakov - Gmajnica 221 PDF Natisni E-pošta
Požari
torek, 03. januar 2017

Ob 9.43 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni o požaru cipres pri naslovu Gmajnica 221. Izvozili smo z vozilom 01 in vozilom 03, skupaj 8 članov.

Na kraju sta gorela dva smetnjaka, katera so še pred našim prihodom pogasili predhodno aktivirana enota PGD Komenda.

Intervencija je bila za naše društvo zaključena v polovici ure.

Požar med Komendsko in Cerkljansko Dobravo PDF Natisni E-pošta
Požari
ponedeljek, 02. januar 2017

Ob 14.09 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni, da gori med Komendsko in Cerkljansko Dobravo.

Na požar smo izvozili z vsemi tremi vozili, skupaj 14 članov. Na poti smo s strani regijskega centra za obveščanje dobili dodatne informacije, da gre za manjši požar v gozdu.

Ob prihodu na kraj požara je gorela manjša površina podrast, katero smo pogasili.

Na intervencijo so bili aktivirani tudi PGD Komenda.

Za naše društvo je intervencija trajala slabo uro.

Prometna nesreča na cesti Moste - Nasovče PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
nedelja, 01. januar 2017

Medtem ko vas je večina v družinskem krogu pričakovala Novo leto, nas je iz le tega objema ob 21.47 vrgel pozivnik: "Moste-Nasovče prometna nesreča, vozilo na strehi, brez poškodovanih".

Po prihodu na kraj smo ugotovili, da je v vozilu še vedno ujeta ena oseba. S tehničnim postopkom smo voznika nepoškodovanega rešili iz vozila, odklopili akumulator, preventivno pregledali vozilo in nudili pomoč policiji pri usmerjanju prometa ter delavcem avto vleke pri nalaganju vozila.

Sodelovali smo gasilci PGD Komenda, Kamnik in Moste ter PP Kamnik.

PA ŠE ENKRAT SREČNO, ZDRAVO IN MIRNO NOVO LETO 2017.

PS: Za vse ki odločate o naši "usodi" (razni občinski "veljaki") pa upam, da vam je bilo sinoči toplo mi smo namreč uro in pol zmrzovali na -8℃ v "SLUŽBI LJUDSTVA".

Odpiranje vrat - Gmajnica PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
torek, 27. december 2016

Ob 13:39 smo bili aktivirani za odpiranje vrat stanovanja na Gmajnici. Izvozili smo s sedmimi člani, z vozilom 01. Še pred prihodom na kraj nesreče smo dobili informacijo s strani Policije, da posredovanje ni bilo potrebno.

Na intevervencijo so bili aktivirani tudi gasilci PGD Komenda.

Prometna nesreča PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
torek, 13. december 2016

Ob 22.55 smo bili s strani krajana obveščeni o prometni nesreče na koncu Most. Izvozili smo z vozilom 01 in vozilom 03.

V nesreči je bilo udeleženo eno vozilo. Na kraju smo nudili protipožarno in protinaletno varovanje. Poškodovanih ni bilo.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>