Intervencije
Prometna nesreča na cesti Moste - Nasovče PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
nedelja, 01. januar 2017

Medtem ko vas je večina v družinskem krogu pričakovala Novo leto, nas je iz le tega objema ob 21.47 vrgel pozivnik: "Moste-Nasovče prometna nesreča, vozilo na strehi, brez poškodovanih".

Po prihodu na kraj smo ugotovili, da je v vozilu še vedno ujeta ena oseba. S tehničnim postopkom smo voznika nepoškodovanega rešili iz vozila, odklopili akumulator, preventivno pregledali vozilo in nudili pomoč policiji pri usmerjanju prometa ter delavcem avto vleke pri nalaganju vozila.

Sodelovali smo gasilci PGD Komenda, Kamnik in Moste ter PP Kamnik.

PA ŠE ENKRAT SREČNO, ZDRAVO IN MIRNO NOVO LETO 2017.

PS: Za vse ki odločate o naši "usodi" (razni občinski "veljaki") pa upam, da vam je bilo sinoči toplo mi smo namreč uro in pol zmrzovali na -8℃ v "SLUŽBI LJUDSTVA".

Odpiranje vrat - Gmajnica PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
torek, 27. december 2016

Ob 13:39 smo bili aktivirani za odpiranje vrat stanovanja na Gmajnici. Izvozili smo s sedmimi člani, z vozilom 01. Še pred prihodom na kraj nesreče smo dobili informacijo s strani Policije, da posredovanje ni bilo potrebno.

Na intevervencijo so bili aktivirani tudi gasilci PGD Komenda.

Prometna nesreča PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
torek, 13. december 2016

Ob 22.55 smo bili s strani krajana obveščeni o prometni nesreče na koncu Most. Izvozili smo z vozilom 01 in vozilom 03.

V nesreči je bilo udeleženo eno vozilo. Na kraju smo nudili protipožarno in protinaletno varovanje. Poškodovanih ni bilo.

Dimniški požar Breg 13 PDF Natisni E-pošta
Požari
nedelja, 11. december 2016

Ob 16:55 smo bli s strani ReCO obveščeni o dimniškem požaru na naslovu Breg 13.

Izvozili smo z vsemi tremi vozili, skupaj 13 gasilci.

Na kraju smo s kolegi iz PGD Komenda pogasili goreč dimnik in ga skupaj s kuriščem tudi očistili.

Materialna škoda ni nastala. Za naše društvo je intervencija trajala 1 uro

Požar strehe stanovanja Podboršt 6 PDF Natisni E-pošta
Požari
petek, 09. december 2016

Ob 22.06 smo bili obveščeni s strani ReCO Ljubljana, da gori streha stanovanjske hiše Podboršt 6. Izvozili smo z vsemi tremi vozili, skupaj 16 članov. Požar smo hitro pogasili ter v prostoru smoo odstranili lesen pod in pogasili morebitna žarišča.

Ena oseba se je nadihala dima in je bila odpeljana z reševalnim vozilom.

Na intervenciji so sodelovali še kolegi PGD Komenda in PGD Križ, Policija in ekipa NMP Kamnik.

Intervencija je bila končana ob 23.45.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Naključna slika