Intervencije
Razlitje olja s tovornjaka - Potok pri Komendi 8 PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
sreda, 29. marec 2017

Ob 20:10 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni, da je na Potoku pri Komendi 8 razlitje olja s tovornjaka.

Izvozili smo z dvema voziloma in 10 člani.

Razlitje hidravličnega olja je bilo obsežno približno 40 m2 cestne površine.

Skupaj s kolegi iz PGD Kamnik in PGD Komenda smo razlito olje posuli z absorbentom, katerega smo potem pobrali in ustrezno shranili za odvoz pristojne službe.

Za naše društvo je intervencija trajala slabo uro.

Dimniški požar Krekova 17 PDF Natisni E-pošta
sreda, 08. marec 2017

Ob 19:57 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni da na Krekovi 17 v Komendi gori dimnik. Na kraj smo izvozili z dvema voziloma, skupaj 13 članov.

Na kraju smo s kolegi PGD Komenda dimnik očistili in ga s termo kamero pregledali .

Intervencija je trajala dobro uro.

Prometna nesreča dveh tovornjakov PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
sreda, 22. februar 2017

Ob 10:16 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni o trku dveh tovornih vozil v Mostah. Izvozili z voziloma 01 in 03.

Na kraju smo ugotovili, da se je tovorno vozilo zaletelo v zadnji del drugega tovornega vozila, pri čemer je voznik ostal vkleščen v drugem tovornjaku.

S kolegi iz PGD Kamnik smo s tehničnim posegom voznika rešili tovornega vozila in ga predali v oskrbo NMP Kamnik.
Kraj nezgode smo protinaletno in protipožarno zavarovali, odklopili akumulatorje ter nudili asistenco Policije pri zaprtju regionalne cesta Mengeš - Brnik.

Za naše društvo je intervencija trajala 3 ure in pol.

Požar lesene lope ob stanovanjski hiši na Mlaki PDF Natisni E-pošta
sreda, 15. februar 2017

Ob 20:53 smo bili obveščeni, da gori lopa na Mlaki.

Izvozili smo z vsemi tremi vozili, skupaj 14 članov. Ob prihodu na kraj je požar zajel lopo in fasado stanovanjske hiše. Požar smo skupaj z PGD Komenda in PGD Križ pogasili in iz lope iznesli barve in razredčila ter jeklenki.

Pri gašenju požara se je še pred našim prihodom opekel eden od domačih.

Intervencija je za naše društvo trajala eno uro.

Požar zabojnika za smeti PDF Natisni E-pošta
petek, 27. januar 2017

Ob 20:24 smo bili obveščeni o požaru zabojnika za odpadke v Mostah pri trgovini Tuš.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03. Na intervencijo se je odzvalo 15 članov.

Ob prihodu na kraj, sta že goreč zabojnik že gasila delavec varnostne službe, ki je požar tudi prijavil in pa krajan, nato pa smo ga mi pogasili dokončno. Na intervenciji je bila prisotna tudi Policija.

Intervencija je trajal pol ure.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Naključna slika