Intervencije
Požar podrasti - Mlaka 33 B PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 10. april 2017

Ob 11:27 smo bili obveščeni s strani ReCO, da je na Mlaki 33 B požig in da se ogenj širi proti hiši.

Na kraj smo izvozili z dvema voziloma, in 6 člani, kjer smo s kolegi s PGD Komenda požar omejili in pogasili, ter na koncu požarišče še dobro zalili.
Pogorelo je okoli 300m2 podrasti.

Za naše društvo je intervencija trajala dobro uro.

Še enkrat opozarjamo, da je do nadaljnjega (do večjega deževja), zaradi suše, strogo prepovedano kurjenje v naravi.

Vžig smeti v preši - Lidl PDF Natisni E-pošta
petek, 31. marec 2017

Danes so nas ob 14:03 iz podjetja LIDL obvestili, da je prišlo do vžiga v preši za smeti.

Požar so pogasili zaposleni.

Po pregledu in odklopu zabojnika od preše smo le tega z vlačilcem pospremili do podjetja Publikus, kjer smo ga odprli in izpraznili.

Razlitje olja s tovornjaka - Potok pri Komendi 8 PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
sreda, 29. marec 2017

Ob 20:10 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni, da je na Potoku pri Komendi 8 razlitje olja s tovornjaka.

Izvozili smo z dvema voziloma in 10 člani.

Razlitje hidravličnega olja je bilo obsežno približno 40 m2 cestne površine.

Skupaj s kolegi iz PGD Kamnik in PGD Komenda smo razlito olje posuli z absorbentom, katerega smo potem pobrali in ustrezno shranili za odvoz pristojne službe.

Za naše društvo je intervencija trajala slabo uro.

Dimniški požar Krekova 17 PDF Natisni E-pošta
sreda, 08. marec 2017

Ob 19:57 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni da na Krekovi 17 v Komendi gori dimnik. Na kraj smo izvozili z dvema voziloma, skupaj 13 članov.

Na kraju smo s kolegi PGD Komenda dimnik očistili in ga s termo kamero pregledali .

Intervencija je trajala dobro uro.

Prometna nesreča dveh tovornjakov PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
sreda, 22. februar 2017

Ob 10:16 smo bili s strani ReCO Ljubljana obveščeni o trku dveh tovornih vozil v Mostah. Izvozili z voziloma 01 in 03.

Na kraju smo ugotovili, da se je tovorno vozilo zaletelo v zadnji del drugega tovornega vozila, pri čemer je voznik ostal vkleščen v drugem tovornjaku.

S kolegi iz PGD Kamnik smo s tehničnim posegom voznika rešili tovornega vozila in ga predali v oskrbo NMP Kamnik.
Kraj nezgode smo protinaletno in protipožarno zavarovali, odklopili akumulatorje ter nudili asistenco Policije pri zaprtju regionalne cesta Mengeš - Brnik.

Za naše društvo je intervencija trajala 3 ure in pol.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>