Intervencije
Požar odpadkov Publikus PDF Natisni E-pošta
Požari
sreda, 25. oktober 2017

Ob 7:45 smo bili s strani podjetja Publikus d.o.o. zaprošeni za pomoč pri gašenju smeti.

Na kraj smo poslali 4 gasilce z dvema voziloma in motorno črpalko MB 8/8, kjer smo prekopali in pogasili približno 500 m3 odpadkov.

Intervencija je trajala dobre 3 ure.

Požar odpadkov v zbirnem centru Publikus PDF Natisni E-pošta
Požari
nedelja, 03. september 2017

Danes smo bili ob 13:31 obveščeni o požaru na zbirnem centru odpadkov Publikus d.o.o. v Suhadolah.

Izvozili smo z vsemi tremi vozili, skupaj 18 članov.

Na intervenciji so posredovali tudi:

GZ Komenda

• PGD Komenda
  • PGD Križ
  • PGD Moste

GZ Mengeš

• PGD Topole
  • PGD Mengeš
  • PGD Loka pri Mengšu

Požar smo zaradi hitrega aktiviranja hitro omejili in pogasili skupaj z delavci podjetja Publicus, ki so pomagali z delovnimi stroji pri prekopu smeti.

Za naše društvo je intervencija trajala 5 ur.

Video posnetek požara

Foto in video: PGD Topole

Meteorna voda zalila klet stanovanjske hiše PDF Natisni E-pošta
Poplave
ponedeljek, 24. julij 2017

Ob 10:18 smo bili preko ReCo Ljubljana obveščeni, da je v Žejah meteorna voda zalila klet stanovanjske hiše.

Na kraj smo izvozili z vozilom 01 in 4 člani, kjer je bilo ogotovljeno, da je zaradi zamašenosti odtočnega jaška voda vdrla skozi vrata v klet.

Odtočni jašek smo očistili in preventivno zaščitili vrata s protipoplavnimi vrečami zaradi napovedanih neviht v popoldanskem in večernem času.

Intervencija je trajala 40 min.

Prometna nesreča na cesti Komenda - Mengeš PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
petek, 21. julij 2017

Ob 21.20 smo bili obveščeni o prometni nesreči na cesti Komenda - Mengeš v Suhadolah .

Na kraj dogodka je odšlo 13 članov z vozilom 01 in 03. V domu so bili v pripravljenosti še trije člani.

Po prihodu na kraj smo mesto nezgode protinaletno in protipožarno zavarovali, nudili prvo pomoč poškodovanim osebam ter nudili asistenco ekipama Nujne medicinske pomoč Kamnik in Domžale, ki so odpeljali 5 poškodovanih oseb v UKC Ljubljana. V prometni nesreči so bila udeležena tri vozila.

Na kraju je bila prisotna tudi Policija.

Intervencija je trajala dve uri.

Podrto drevo na cesti Moste - Domžale PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
ponedeljek, 26. junij 2017

Ob 12:27 smo bili s strani ReCO obveščeni o podrtem drevesu na križišču Moste, smer Domžale.

Izvozili smo z dvemi vozili, skupaj 13 članov in podrto drevo umaknili s ceste.

Intervencija je trajala dobre pol ure.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>