Intervencije
Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik proti OMV PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
sobota, 14. julij 2018

Ob 17:45 smo bili obveščeni o prometni nesreči na cesti Mengeš - Brnik, proti BS OMV med dvema osebnima voziloma.

Izvozili smo z vozilom 01 in vozilom 03, skupaj 8 članov. V prometni nesreči je bila lažje poškodovana voznica osebnega vozila, drugi voznik in otroka pa so bili brez poškodb.

Na kraju nesreče smo opravili pregled ponesrečencev, uredili protinaletno in protipožarno varovanje ter pomagali Policiji ter vlečni službi pri nalaganju poškodovanih vozil. Na koncu smo skupaj s kamniškimi kolegi cesto počistili in odprli za ves promet.

Na kraju so bili še PGD Kamnik, NMP Kamnik, PP Kamnik, ter vlečni službi.

Foto: PGD Moste in Slavko Poglajen (PGD Komenda)

Prometna nesreča na cesti Mengeš - Brnik pri vrtnariji Gašperlin PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
sreda, 27. junij 2018

Ob 9.36 je prišlo do čelnega trčenja dveh osebnih vozil na regionalni cesti Mengeš - Brnik pri novem gasilskem domu (in vrtnariji).

Izvozili smo z vozilom 01, skupaj 6 članov.
Kraj nesreče smo protinaletno in protipožarno zavarovali, ter nudili pomoč ponesrečencem do prihoda ekipe Nujne medicinske pomoči.

Na kraju so posredovali tudi kolegi iz PGD Kamnik in Policija.

Za naše društvo je intervencija trajala uro in pol.

Pomoč NMP pri prenosu poškodovane osebe PDF Natisni E-pošta
sobota, 16. junij 2018

Ob 0.44 smo bili obveščeni, da se v okoli bajerja na Križu nahaja oseba, ki potrebuje pomoč NMP.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03. Po prihodu na kraj, smo s pomočjo dodatnih infomacij locirali poškodovano osebo, ki je padla z razvalin križkega gradu v višini cca 5 m.

Skupaj smo s kolegi iz PGD Križ in ekipo NMP Kamnik poškodovano osebo pospremili do reševalnega vozila, od tam pa je bila odpeljana v UKC Ljubljana na dodatne preiskave.

Na intervenciji so bili tudi policijski kolegi iz PP Kamnik.

Prekrivanje streh po ujmi - Črnomelj 2018 PDF Natisni E-pošta
nedelja, 10. junij 2018

V soboto, 9. 6. smo bili v popoldanskih urah obveščeni, da je bil zaradi petkove ujme s točo, ki je v pasu od Dragatuša prek Kanižarice do Črnomlja in proti Petrovi vasi poškodovala in razkrila številne strehe, poškodovala polja, sadovnjake in avtomobile, aktiviran državni načrt pomoči v okolici Črnomlja.

Z našega društva šli na pomoč 4. člani z vozilom 03 - GVM in celo nedeljo s pomočjo vrne tehnike začasno s folijo prekrivali strehe poškodovanih objektov.

Poleg našega društva, je v nedeljo na pomoč priskočilo preko 1.000 prostovoljnih in poklicnih gasilcev iz Slovenije in pa tudi Hrvaške.

Finančno lahko pomagate z nakazilom na TRR Gasilske zveze Črnomelj; TRR: SI56 0243 0001 8399 492, sklic: 00 8-6-2018 Vir: http://www.crnomelj.si/item/5657-obvestilo-ponudnikom-pomoci

Počena plinska napeljava PDF Natisni E-pošta
petek, 01. junij 2018

Ob 17.23 smo bili obveščeni o počeni cevi za plin na Čebuljevi ulici 5. Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 10 članov.

Kraj nesreče smo protipožarno zavarovali ter začasno zamašili plinsko cev. Do prihoda delavcev Petrola, ki so cev ustrezno sanirali, so počakali kolegi s PGD Komenda.

Na intervenciji, ki je za naše društvo trajala dobre pol ure, so bili tudi kolegi iz PGD Kamnik.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>