Intervencije
Požar v naravi, Suhadole PDF Natisni E-pošta
četrtek, 07. marec 2019

Ob 11:01 smo bili s strani Regijskega centra za obveščanje - 112 aktivirani na požar v naravi pri naslovu Suhadole 100.

Izvozili smo z vozilom 01, 5 člani. Dva sta ostala v domu v pripravljenosti.

Ob prihodu na kraj je bilo ugotovljeno, da gre za nedovoljeno kurjenje vej na travniku.

Intervencija je trajala dobre pol ure. Prisotna je bila tudi Policija, ki je dogodek zabeležila, zoper lastnika pa ne bo ukrepala.

Naj še enkrat opozorimo, da je zaradi dolgotrajnega suhega vremena od 22. 2. razglašena velika požarna ogroženost, kar pomeni, da je kurjenje v naravi strogo prepovedano.

Slika je simbolična.

Požar vej in odpadkov, Suhadole 57 PDF Natisni E-pošta
sobota, 23. februar 2019

Ob 7. uri smo bili s strani regijskega centra za obveščanje proženi na požar vej in drugih lesenih odpadkov v Suhadole 57.

Izvozili smo z vsemi tremi vozili, skupaj 12 članov.

Po prihodu na kraj, je sokrajan že sam pogasil večji del žarišča z vrtno cevjo. Mi pa smo zadevo prekopali in dokončno pogasili.

Intevencija je trajala slabo uro.

Pobegla krava padla v potok Pšata PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
sreda, 28. november 2018

Ob 3.55 smo bili aktivirani na pomoč policistkam PP Kamnik o pobegli kravi, ki povzročila prometno nesrečo in padla v potok Pšata pri naslovu Moste 61.

Izvozili smo z vozili 01 in 03, skupaj 10 člani, dva sta ostala v gasilskem domu v pripravljenosti.

Po prihodu na kraj, je krava sama prišla iz potoka. Ugotovljeno je bilo, da je pobegla še ena krava in sta obe tavali po kraju Suhadole in Moste. Ena od krav je bila lažje poškodovana, saj je bila udeležena tudi v prometni nesreči na cesti Mengeš - Brnik pri vrtnariji Gašperlin.

Obe kravi smo s skupnimi močmi s kolegi PP Kamnik privezali do ugotovitve in prihoda lastnika, kateri ju je prevzel v nadaljno oskrbo.

O dogodku je bil obveščen pristojni veterinar ter veterinarski inšpektor.

Intervencija je trajala do 5:30.

Požar zabojnika v Logističnem centru Lidl PDF Natisni E-pošta
torek, 13. november 2018

Ob 16:12 smo bili obveščeni s strani regijskega centra za obveščanje (ReCO), da je spet zagorel zabojnik v logističnem centru Lidl v Poslovni coni Komenda.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 10 članov..

Po prihodu so zaposleni pogasili smeti z ročnimi gasilniki, mi pa smo zabojnik odprli in dokončno pogasili žarišča. Po gašenju, smo preverili okolico požara s termovizijsko kamero.

Intervencija je trajala dobro uro.

Požar zabojnika v Logističnem centru LIDL PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
torek, 16. oktober 2018

Ob 00.40 smo bili obveščeni s strani regijskega centra za obveščanje (ReCO), da je zagorel zabojnik na naslovu Pod lipami 1.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 11 članov. 2 sta bila v domu v pripravljenosti.

Intervencija je trajala dobro uro.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Naključna slika