Intervencije
Pobegla krava padla v potok Pšata PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
sreda, 28. november 2018

Ob 3.55 smo bili aktivirani na pomoč policistkam PP Kamnik o pobegli kravi, ki povzročila prometno nesrečo in padla v potok Pšata pri naslovu Moste 61.

Izvozili smo z vozili 01 in 03, skupaj 10 člani, dva sta ostala v gasilskem domu v pripravljenosti.

Po prihodu na kraj, je krava sama prišla iz potoka. Ugotovljeno je bilo, da je pobegla še ena krava in sta obe tavali po kraju Suhadole in Moste. Ena od krav je bila lažje poškodovana, saj je bila udeležena tudi v prometni nesreči na cesti Mengeš - Brnik pri vrtnariji Gašperlin.

Obe kravi smo s skupnimi močmi s kolegi PP Kamnik privezali do ugotovitve in prihoda lastnika, kateri ju je prevzel v nadaljno oskrbo.

O dogodku je bil obveščen pristojni veterinar ter veterinarski inšpektor.

Intervencija je trajala do 5:30.

Požar zabojnika v Logističnem centru Lidl PDF Natisni E-pošta
Požari
torek, 13. november 2018

Ob 16:12 smo bili obveščeni s strani regijskega centra za obveščanje (ReCO), da je spet zagorel zabojnik v logističnem centru Lidl v Poslovni coni Komenda.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 10 članov..

Po prihodu so zaposleni pogasili smeti z ročnimi gasilniki, mi pa smo zabojnik odprli in dokončno pogasili žarišča. Po gašenju, smo preverili okolico požara s termovizijsko kamero.

Intervencija je trajala dobro uro.

Požar zabojnika v Logističnem centru LIDL PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
torek, 16. oktober 2018

Ob 00.40 smo bili obveščeni s strani regijskega centra za obveščanje (ReCO), da je zagorel zabojnik na naslovu Pod lipami 1.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 11 članov. 2 sta bila v domu v pripravljenosti.

Intervencija je trajala dobro uro.

Prometna nesreča na cesti Moste - Križ PDF Natisni E-pošta
Prometne nesreče
četrtek, 13. september 2018

Ob 21:23 smo bili obveščeni o čelnem trčenju dveh vozil na cesti Moste - Križ.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 13 članov, še štirje pa so bili v domu v pripravljenosti.

Po prihodu na kraj nesreče smo pregledali udeležene v prometni nesreči in protinaletno in protipožarno zavarovali kraj nesreče ter počistili cestišče.

Na intervencijo so bili aktivirani še PGD Kamnik, NMP Kamnik in Policija.

Intervencija je trajala uro in pol.

Požar vozila pri Poslovni coni Komenda PDF Natisni E-pošta
Požari
sobota, 08. september 2018

Ob 18.46 smo bili obveščeni, da gori vozilo na glavni cesti preko Poslovno cono Komenda.

Izvozili smo z vozilom 01 in 03, skupaj 11 članov.

Ob prihodu na kraj je gorilo v motornem delu vozila. Vozilo so pred našim prihodom že gasili člani PGD Smlednik, ki so se v tem času ravno peljali mimo gorečega vozila.
Požar smo hitro omejili in pogasili, obenem pa kraj protinaletno zaščitili.

Avtovleki smo pomagali pri nalaganju vozila in čiščenju cestišča. Na kraju je bila prisotna tudi Policija.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Naključna slika