Intervencije
Požar v košu za smeti na šolski poti PDF Natisni E-pošta
četrtek, 29. marec 2018

Ob 11.45 smo bili obveščeni o požaru zabojnika v bližini naslova Glavarjevi cesti 47. Izvozili smo z vozilom 01 - GVC 16/25, skupaj 6 člani.

Po prihodu na okvirno lokacijo Glavarjeve ceste 47, smo ugotovili, da gori na šolski poti. Zagorele so smeti v košu, narejen iz komunalne betonske cevi. Ogenj smo pogasili z nekaj litri vode. Vpliva na okolje in gmotne škode ni bilo.

Intervencija je trajala pol ure. Aktivirano je bilo tudi lokalno gasilsko društvo PGD Komenda.

Dimniški požar - Moste 12 PDF Natisni E-pošta
sobota, 24. marec 2018

Ob 12.37 smo bili s strani lastnika objekta obveščeni, da gori dimnik na stanovanjski hiši.

Izvozili smo z vozilom 01, 8 članov. Očistili dimniško tuljavo in opravili pregled z termovizijsko kamero.

Intervencija je trajala 45 minut.

Prometna nesreča pri OŠ Komenda-Moste PDF Natisni E-pošta
Tehnično reševanje
sobota, 24. marec 2018

Ob 23.38 smo bili obveščeni o prometni nesreči enega vozila pri Osnovni šoli Komenda-Moste v Komendi.

Izvozili smo z vozili 01 in 03, skupaj 7 članov.

Na kraju nesreče smo nudli prvo pomoč vozniku vozila, ki pa jo je odklonil, odklopili smo akumulator z vozila ter naredili protinaletno zaščito in zaporo ceste, saj se je voznik zaletel v hidrant in drog javne razstvetljave.

Skupaj s kolegi PGD Kamnik in z elektro in komunalno službo smo zaprli dovod vode hidranta in izolirali napetostne vodnike javne razsvetljave. Na kraju je posredovala tudi ekipa NMP Kamnik in PP Kamnik ter vlečna služba.

Intervencija je za naše društvo trajala dobro uro.

Črpanje vode - Suhadole 32a PDF Natisni E-pošta
Poplave
četrtek, 08. marec 2018

Po zaključku operativne vaje nas je klical krajan, da potrebuje črpanje vode iz poslovnih prostorov na naslovu Suhadole 32a.

Na kraj je odšlo 6 članov, kateri so izčrpali in posesali poplavljene poslovne prostore.

Požar stanovanjske hiše Suhadole - Burnik PDF Natisni E-pošta
četrtek, 22. februar 2018

Ob 8:58 smo bili preko ReCO Ljubljana obvešceni da v Suhadolah gori dimnik. Izvozili smo z vsemi tremi vozili in 12 gasilci.

Na kraju je bilo ugotovljeno da gori ostrešje in ne dimnik. S kolegi iz PGD Komenda in PGD Križ smo hitro požar lokalizirali in ga pogasili.

Pogorelo je približno 15 m2 strehe, katero smo zaradi slabega vremena tudi začasno prekrili s PVC folijo.

Intervencija je bila končana ob 12:30.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Naključna slika