Obisk sv. Miklavža PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Dogodki v občini Komenda
sreda, 06. december 2017

Tudi letos je naše kraje obiskal en od dobrih mož - sv. Miklavž. V spremstvu angelov in parkeljnov je prišel pred gasilski dom.

Poskrbeli smo za razvetljavo okolice, ter za topel čaj in kuhano vino.

Požar transformatorske postaje na Gmajnici PDF Natisni E-pošta
Intervencije - Tehnično reševanje
torek, 05. december 2017

Ob 15.02 smo bili s strani regijskega centra za obveščanje - 112 aktivirani na požar transformatorske postaje na Gmajnici.

Izvozili smo z vozilom 01 in na kraju smo ugotovili, da je zagorela varovalka transformatorske postaje. Naše posredovanje ni bilo potrebno, saj je varovalka sama ugasnila. Opravili smo pregled okolice transformatorske postaje, nato pa se vrnili v dom. Lokalno gasilski društvo pa je počakalo na kraju do prihoda Elektra Ljubljana.

Na intervencijo so bili proženi tudi kolegi iz PGD Komenda in PGD Križ.

Intervencija je trajala za naše društvo slabe pol ure.

Postavljanje mlaja in vaja - Vilko Plevel 80 let PDF Natisni E-pošta
Dogodki - Gasilski dogodki
ponedeljek, 04. december 2017

V soboto, 2. 12. smo ob okroglem jubileju našega veterana Plevel Vilkota, ki je minulo nedeljo praznoval 80 let, postavili mlaj ter skupaj z veterani organizirali operativno vajo na njegovo domačo hišo.

Še enkrat želimo Vilkotu veliko sreče in zdravja ter na mnoga leta!

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>