5. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
nedelja, 15. oktober 2017

Tudi ta teden nam je vreme odlično služilo - pozdravljamo "babje poletje" in naj traja do januarja, ko je po planu gradnje predvidena izdelava strehe.

V tem tednu so bili dokončani temelji in začelo se je zasuvanje med temelji, katero se bo nadeljevalo v naslednjem tednu. V naslednjem tednu se bo začela tudi izdelava temeljne plošče.

Projekt izgradnje novega gasilskega doma lahko podprete tudi preko SMS donacije - 5 EUR in sicer pošljete SMS sporočilo MOSTE5 na 1919. In s tem prispevate 5 EUR k izgradnji novega gasilskega doma. Več informacij ter pravila in pogoji uporabe.

10. operativna vaja - tehnično reševanje PDF Natisni E-pošta
Preventiva - Operativne vaje
petek, 13. oktober 2017

Po rednem planu izobraževanja naših operativnih vajah je ta četrtek sledila tema tehničnega reševanja - uporaba dvižnih blazin.

Vabilo na dan odprtih vrat PDF Natisni E-pošta
Novice - Obvestila
torek, 10. oktober 2017

V okviru meseca oktobra (mesec požarne varnosti) vas vabimo na dan odprtih vrat Prostovoljnega gasilskega društva Moste, ki bo to soboto, 14. 10. 2017 od 10. do 16. ure.

Imeli bomo:

• prikaz vozil in gasilske opreme
  • prikaz uporabe AED
  • prikaz gašenja olja

In pekli bomo K O S T A N J.

VABLJENI!

4. teden gradnje PDF Natisni E-pošta
Novice - Nov gasilski dom
petek, 06. oktober 2017

Na gradbišču je bilo ta teden vsak dan zelo pestro. Vreme nam je odlično služilo, zato je napreden dobro viden v "rasti" temeljev.

<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>