Praktičen del tečaja za gasilca in vodjo enote - 28. marec 2009 PDF Natisni E-pošta
sobota, 28. marec 2009

V soboto 28.3.2009 smo imeli v prostorih društva zaključno praktično usposabljanje za tečaj Gasilec in Vodja skupine iz GZ Komende.

Prvo uro skupnih predavanj in vaj na temo: notranji požar, ter razvoj le tega, ter efekte povratnega ognja - Backdraughta, popolnoma razvitega požara – Flash- over , pod mentorstvom poveljnika Romana Koncilija. Vse to se je zelo lepo videlo na preizkušeni maketi goreče kocke (maketa je učni pripomoček tudi v centru za usposabljanje na Igu.)

Naključna slika