Pikado 2017 PDF Natisni E-pošta
ponedeljek, 27. november 2017

V petek, 24.11. smo organizirali gasilsko tekmovanje v pikadu GZ Komenda in GZ Kamnik. Tokrat zadnjič v premajhnem gasilskem domu, saj bomo naslednje leto lahko lažje zadihali.

Tekmovanja se je udeležilo 121 tekmovalcev in 22 mentorjev iz gasilskih društev GZ Komenda in GZ Kamnik.

Naši tekmovalci so dosegli naslednje vidne rezultate:

• Zala Bizjak, 1. mesto - pionirke
  • Anja Poje, 2. mesto - pionirke
  • Ana Gmajna, 1. mesto - mladinke
  • Marcel Kosirnik, 4. mesto - mladinci

Skupno je naše društvo doseglo 1. mesto v skupnem seštevku na tekmovanju ter skupno 4. mesto v seštevku vseh tekmovanj v letu 2017 (od 16. društev obeh gasilskih zvez).

Iskrene čestitke vsem tekmovalcev in mentorjev, še posebaj pa našim tekmovalcev za odlične rezultate skozi celotno "sezono" tekmovanj in pa seveda našim mentorjem Tadeju, Urški, Blažu in Roku!

Naključna slika