Gasilsko tekmovanje v pikadu 2018 PDF Natisni E-pošta
sobota, 24. november 2018

V soboto, 24.11.2018, smo v našem društvu organizirali tekmovanje v pikadu  ter zaključek tekmovalnega leta GZ Kamnik in GZ Komenda.

Iz našega društva se je tekmovanja v pikadu udeležilo 20 otrok in 8 mentorjev .

Hana Kralj je pri pionirkah dosegla tretje mesto, Jošt Ciperle pa drugo mesto pri mladincih.

Skupno v pikadu smo bili tretji.

Tekmovalno leto pa smo zaključili na tudi tretjem mestu (lansko leto 4. mesto), zato se zahvaljujem staršem , ki spodbujajo svoje otroke, da se udeležijejo aktivnosti, katere organizira naše društvo.
Na koncu pa bi se zahvalil še Urški in vsem ostalim mentorjem, ki ste pomagali pri pripravi prostora in pri vodenju pikada.

Hvala vsem , mladini pa ČESTITAM za izjemne doseške v tem tekmovalnem letu.

Mentor mladine Tadej Poje

Naprej >